FHU ADRA działa na polskim rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji świeżych owoców i warzyw. Od początku istnienia firmy naszym celem jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas warzywa i owoce są sprawdzone, wyselekcjonowane i świeże.
 
Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz wykwalifikowanej kadrze staliśmy się jednym z największych importerów w swojej branży na terenie Dolnego Śląska.
 

Towar dostarczany do naszych odbiorców pochodzi z różnych zakątków świata. Importujemy owoce i warzywa m.in. z: Argentyny, Austrii, Belgii, Chile, Francji, Hiszpanii, Holandii, Macedonii, Maroko, Niemiec, Peru, Portugalii, Węgier, Włoch oraz od polskich producentów. Wieloletnia współpraca oraz doświadczenie pozwoliły wyłonić szeroką listę sprawdzonych dostawców.
 
Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami świeżych produktów, co zapewnia wysoką jakość dostarczanych warzyw i owoców. Dbamy, aby świeży towar, zakupiony od polskich i zagranicznych producentów, został dostarczony w jak najlepszych warunkach i spełniał oczekiwania naszych klientów.
 
Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym. Chłodnie o powierzchni 1500m 2 spełniają standardy unijnie i sanitarne.
 
Nasi odbiorcy to głównie hurtownicy, właściciele hoteli, restauracji, detalicznych sieci handlowych oraz indywidualnych firm z branży spożywczej.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta dostawy realizujemy siedem dni w tygodniu:
Pon- Pt:
Sobota:  
Niedziela: 
2:00- 14:00
3:00- 10:00
4:00- 10:00
   
  

 

 
Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Transport  |  Współpraca  |  Kontakt

© ADRA 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: www.hajime.pl