Zapraszamy do współpracy hurtownie, punkty detaliczne, hotele, restauracji, puby, sieci handlowe, supermarkety i wszystkie inne podmioty, które poszukują stałego i sprawdzonego partnera. Nasze dostawy docierają zawsze na czas. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość towarów, nawet najbardziej wyszukane.
  
Importujemy owoce i warzywa m.in. z: Argentyny, Austrii, Belgii, Chile, Francji, Hiszpanii, Holandii, Macedonii, Maroko, Niemiec, Peru, Portugalii, Węgier, Włoch oraz od polskich producentów. Wieloletnia współpraca oraz doświadczenie pozwoliły wyłonić szeroką listę sprawdzonych dostawców.
 
Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami świeżych produktów, co zapewnia wysoką jakość dostarczanych warzyw i owoców. Dbamy, aby świeży towar, zakupiony od polskich i zagranicznych producentów, został dostarczony w jak najlepszych warunkach i spełniał oczekiwania naszych klientów.
 
Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym o powierzchni 1500m2, dzięki czemu możemy składować u siebie odpowiednie ilości zapasów i sprostać okresowym wahaniom popytu na rynku. Dostawy realuzujemy siedem dni w tygodniu co da Państwu pewność otrzymania towaru w najodpowiedniejszym momencie.
 
 
 
   
  

 

 
Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Transport  |  Współpraca  |  Kontakt

© ADRA 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: www.hajime.pl